Zalety posiadania stołu rozkładanego w kuchni.

Zalety posiadania stołu rozkładanego w kuchni.

Oszczędność miejsca w mieszkaniu czy też domu, jest bardzo ważnym elementem. Dlatego rozkładane stoły w kuchni są świetnym produktem dla takich miejsc. Nie zależnie czy czy planują Państwo umieścić stół jadalniany w kuchni, salonie czy też jadalni, niełatwo jest wybrać między mniejszymi, a większymi modelami. Dlatego stoły rozkładane są doskonałym wyborem. W czasie codziennego używania pozwalają zachować sporą przestrzeń do wygodnego funkcjonowania, a podczas większych uroczystości można go rozłożyć i otrzymać spory blat, przy którym zmieszczą się wszyscy goście.

 

Stoły rozkładane niezwykła wygoda w kuchni.

Nie ma znaczenia czy często w Państwa domu urządzane są wszelkie spotkania towarzyskie czy rodzinne, rozkładany stół w kuchni pozwoli na codzienną swobodę funkcjonowania, a jednocześnie pozwoli na ugoszczenie wielu osób podczas organizowanych spotkań.

W naszej ofercie dostępne są w różnych wymiarach, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Mechanizm pozwalający na rozkładanie blatu i zapewnienie dodatkowych miejsc jest bardzo prosty i nie wymaga wysiłku przy rozkładaniu jak i składaniu. Przy stole rozkładanym w momencie złożenia zmieszczą się 4 osoby, po rozłożeniu zyskają Państwo miejsca nawet i do 14 osób, w zależności od wybranego modelu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl