Czas i koszty dostawy
Szanowni Państwo

Firma ZIMAX wykonuje stoły i stoliki na indywidualne zamówienie. Stolarstwem zajmujemy się już od trzech pokoleń.  Każdy nasz produkt jest ręcznie wytwarzany przez doświadczonych i pełnych pasji stolarzy tak, aby spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasze stoły i stoliki charakteryzują się bezkonkurencyjną jakością i solidnością wykonania.

 
Warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia realizacji zamówienia jest wpłacenie na konto bankowe zaliczki w wysokości minimum 30% wartości Państwa zamówienia:
 
Dane do przelewu:
nr konta: 14 1140 2004 0000 3002 8362 0545
tytułem: nazwa stołu oraz imię i nazwisko zamawiającego
 

W przypadku odbioru osobistego:
  • Płacąc przelewem - minimum 30% wartości zamówienia w ciągu 3 dni. Pozostałą kwotę (jeżeli istnieje) należy wpłacić po otrzymaniu wiadomości, że produkt jest gotowy do wysyłki.
  • Odbiór osobisty - minimum 30% wartości zamówienia w ciągu 3 dni. Pozostałą kwotę (jeżeli istnieje) zapłacą Państwo przy odbiorze produktu w siedzibie firmy

W przypadku firmy kurierskiej:

  • Płacąc przelewem - minimum 30% wartości zamówienia w ciągu 3 dni. Pozostałą kwotę (jeżeli istnieje) należy wpłacić po otrzymaniu wiadomości, że produkt jest gotowy do wysyłki.
  • Płatność za pobraniem - minimum 30% wartości zamówienia w ciągu 3 dni. Pozostałą kwotę (jeżeli istnieje) i koszt pobrania należy wpłacić kurierowi.

 

Koszt dostawy:

190 zł - przesyłka kurierska
0 zł - odbiór osobisty
 
Czas dostawy:

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 21 do 24 dni roboczych na terenie Polski - jeśli produkt jest wykonany w standardowych kolorach i wymiarach. W przypadku wykonywania specjalnego, niestandardowego projektu klienta czas dostawy jest ustalany indywidualnie.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl